Інструменти Google у роботі центру зайнятості: тренінг від луцьких айтішників

Працівників Волинського обласного центру зайнятості навчали про можливості використання інструментів Google. 

Лекція на тему “Інструменти Google: можливості спільної роботи над документами” відбулася на базі ОЦЗ в середу, 29 січня.

Навчальний захід провели у рамках проекту “ІТ-гігієна”, який втілює Луцький ІТ-кластер. Директор Волинського облцентру зайнятості Роман Романюк нагадав, що 8 січня центр та Луцький ІТ-кластер підписали меморандум про співпрацю, на підставі якого і відбувається навчання.

Лекцію провів керівник компанії ideil., співзасновник Луцького ІТ-кластеру Вадим Махомед. Він розповів працівникам ОЦЗ про можливості, які надають інструменти Google, та як ефективно ними користуватися. Зокрема Вадим Махомед підкреслив, що повноцінне використання цих інструментів дозволить зекономити чимало часу та ресурсів.

Для довідки:

Проект IT-гігієна передбачає цикл навчальних заходів для правоохоронців, працівників органів державної влади і місцевого самоврядування.

Луцький ІТ-кластер об’єднує компанії, організації, структури та спеціалістів сфери інформаційних технологій у Луцьку, які інтеграційно взаємодіють між собою. Основна місія ІТ-кластера - освітні та навчальні програми для студентів та учнів, популяризація галузі ІТ.

Детальніше про заплановані заходи LITaC - у календарі.

Фото прес-служби Волинського ОЦЗ