Арт-хакатон у Луцьку

Арт-хакатон у Луцьку - відкрита платформа для діалогу та взаємодії всіх, хто шукає найкращі ідеї для міського простору Луцька і хоче втілювати їх у життя.  Цей захід відбудеться 17 та 18 липня в центрі міста.

Що це?

Лекції та дискусії про виклики культурного міського ландшафту та командна робота над генерацією ідей та розробкою прототипів проектів для міського простору Луцька.

 

Навіщо:

З розвитком інформаційних технологій, місто змінюється та росте. Під час першого арт-хакатону в Луцьку всі разом

 

Для кого:

Громадські активісти, влада, соціально відповідальний бізнес, ІТ-спеціалісти, фахівці-експерти та прості лучани.

А також: гіки, професіонали та ентузіасти мистецтва, технологій, інженерії, ІТ, урбанізму, архітектури, психології, соціології, щоб у середовищі різних досвідів та вмінь попрацювати над прототипуванням спільних проектів.

 

Що відбуватиметься?

Лекції та дискусії про виклики культурного міського ландшафту та командна робота над прототипуванням ідей і перспективних рішень для українських міст.

 

17 та 18 липня 2015 року. Центр Луцька.

ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ, попередньо зареєструвавшись: https://goo.gl/jBxW9A

Інформація для учасників. Окрім прийти як гість на арт-хакатон, у ньому можна взяти активну участь.

а) Учасник. Якщо у вас є ідеї чи просто ініціативи внести зміни у міський простір - реєструйтеся на участь у хакатоні. З зареєстрованиїх учасників будуть сформовані команди, які працюватимуть над створенням прототипу своєї ідеї та представлять її на конкурсі.

б) Команда. Якщо у вас є команда однодумців, візьміть участь у хакатоні! За два дні ви зможете послухати експертів, здобути натхнення, та розробити й презентувати проект для міського простору Луцька. Що це може бути? Абсолютно все, що можна змінити на вулицях міста: від смітників та лавок до створення мобільних додатків чи сайтів, пов’язаних з міським простором.

в) Доповідач.

Якщо ви втілювали проект та маєте досвід у втіленні ідей для міського простору - запрошуємо стати доповідачем лайвшопу або ж презентувати діючий проект!

Чому не варто боятися слова хакатон?

Хакатон - це дуже цікава та корисна форма проведення заходів. Теорія + практика - як в наукових роботах. Спочатку учасники хакатону та всі охочі спілкуються з гостями - людьми, які вже мають реалізовані проекти у міському просторі. А під час другої частини - розробляють проекти для свого міста самі! А це величезний challenge, азарт та шалений досвід.

Що таке міський простір?

Це все, що ми бачимо, чуємо чи торкаємося, коли виходимо на вулицю. Лавочки та бруківка, насадження та зупинки, стріт-арт на стінах та реклама на будівлях, міьский транспорт, велостоянки та доріжки тощо.