Безкоштовні курси програмістів від школи ОхІТ

ОхІТ — це не просто IT школа, це частинка IT Сluster зі згуртованою та амбітною командою викладачів, яка прагне допомогти кожному, хто бажає потрапити у сферу інформаційних технологій. Цікаві практичні завдання, актуальні поради, весела та дружня “айтішна” атмосфера — це те, що потрібно для старту твоєї ІТ-кар’єри!

Школа OxIT проводить набір на безкоштовне навчання з курсу "Розробка сайтів на CMS Drupal 8". Ми запрошуємо усіх, хто хоче увійти в "айтішний" світ та стати його невідʼємною частиною!

Мінімальний вік студента - 15 років, максимальний вік абсолютно немає значення. 

Тривалість навчання - 1,5 місяця.

Заняття проводяться 2-3 рази на тиждень по 2 години.

Формат навчання - стаціонарний.

Вартість - безкоштовно.

Відбір на курс здійснюється на конкурсній основі. Щоб потрапити на навчання необхідно:

✔️Заповнити заявку тут.

✔️Успішно пройти відбіркову співбесіду!

Чому саме ми?

У нас ти вивчиш такі важливі речі, як створення сайтів з нуля, верстка та HTML-розмітка за сучасними стандартами, PHP-програмування, робота з базами даних на прикладі MySQL, робота з JavaScript та jQuery. На курсах PM ти познайомишся з професією IT проджект-менеджера. А також — дізнаєшся про базові поняття управління проектами, “roadmap” розвитку працівника, чим відрізняється працівник від робітника і чому це важливо. Після курсу QA-тестувальника ти зможеш створювати тест-кейси і правильно їх об’єднувати в набори, знаходити баги і писати звіти про них, контролювати якість на всіх етапах розробки, випуску та експлуатації програмного забезпечення. 


Якщо розпочати кар’єру в ІТ - це дійсно твоя мрія, то за умови успішного завершення навчання, найкращі студенти наших курсів стануть частинкою дружньої команди InternetDevels.

Деталі на нашому сайті: it.volyn.ua

За телефоном: +38 067 332 17 55

Або на сторінках наших соц.мереж:

Facebook

Instagram