День відкритих дверей в Академії ШАГ

Ви плануєте вступити до Комп’ютерної Академії «ШАГ»? Ви хочете дізнатися більше про Академію, напрямки навчання, методики і програми ? Мрієте про успішну кар’єру програміста, дизайнера чи мережевого інженера? На ці та інші запитання Ви зможете отримати детальні відповіді під час Дня відкритих дверей, що відбудеться 23 травня. Захід проводить Комп’ютерна Академія ШАГ.

Ви дізнаєтеся про найбільш актуальні IT-спеціальності, як отримати якісну IT-освіту і яких саме фахівців запрошують на роботу IT-компанії. Вчитися може кожен у віці від 15 до 50 років. При цьому ваша базова освіта не має значення. Дата і час: 23 травня, субота, 11:00 год. Місце проведення: вул. Бойка , 1, п’ятий поверх

Увага! Обов’язкова попередня реєстрація!

У програмі Дня відкритих дверей: Детальніше про навчальний процес, особливості напрямків; Презентації провідних викладачів за напрямками навчання: Комп’ютерна графіка та дизайн Розробка програмного забезпечення Мережеві технології та системне адміністрування Перспективи і темпи розвитку кожного напряму, сфери залучення фахівців, демонстрація робіт студентів Комп’ютерної Академії «ШАГ»; Екскурсія аудиторіями Академії ; Індивідуальні консультації за схемами навчання; Можливість пройти вступну співбесіду та ще багато цікавого і корисного! Для учасників Дня Відкритих Дверей діятимуть спеціальні знижки на навчання.