Google I/O Extended 2015 Lutsk

 

Луцький ІТ-кластер запрошує на ІТ-тусовку прихильників Google - вперше у Луцьку відбудеться Google I/O Extended. Будемо дивитися одну з найцікавіших у світі конференцій від Гугл.

 

У Сан-Франциско відбудеться Google I/O, а значить і Google I/O Extended у Луцьку. Цього року окрім перегляду прямої трансляції з keynote’у  в нас в програмі обговорення новинок за круглим столом, багато іншого. Гарний настрій і цікаві дискусії гарантовані.

28-29 травня у Каліфорнії відбудеться найбільша конференція гуглерів - Google I/O 2015.

Традиційно у цей час по всьому світу збираються команди шанувальників гугла та дивляться трансляшку keynote'а під пиво, RedBull та піцу :)

 

Цього року Google I/O Extended відбуватиметься у Луцьку - вперше.  

Збираємося 28 травня о 18:30. Реєстрацію вже розпочато: https://goo.gl/F1yPyT

Місце проведення буде повідомлено зареєстрованим учасникам через електронну пошту.

 

Серія заходів Google I/O Extended - це подія, де учасники матимуть можливість дізнатися про новинки від Google, обговорити нові ідеї та побувати віртуально учасником масштабної конференції через пряму  трансляцію.

 

Сторінки події :

https://plus.google.com/events/c2om13rjvjipge3nq0pgh29m5os

https://www.facebook.com/events/1021650661196651/

 

18:30 – 19:00     Реєстрація

19:00 – 21:00     Он-лайн трансляція Keynote’y

21:00 – 22:00     Обговорення новинок за круглим столом , hangout з учасниками Google I/O

Участь безкоштовна.

 

Google I/O — головна девелоперська подія року від Google і є щорічною конференцією, яка проводиться в Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Google I/O є суто технічною подією, орієнтованою на проектування архітектури мережі, мобільних і корпоративних додатків з Google і відкритих веб-технологій, таких як Android, Chrome, Chrome OS, Google API, Google Web Toolkit, App Engine, і багато інших.


Google I/O Extended – це унікальна можливість стати учасником конференції Google I/O в прямому онлайн-режимі з учасниками в Сан-Франциско!