Арт-хакатон "Університет міста"

Арт-хакатон у Луцьку - відкрита платформа для діалогу та взаємодії всіх, хто шукає найкращі ідеї для міського простору Луцька і хоче втілювати їх у життя. Цей захід відбудеться 17 та 18 липня в центрі міста. 

Що це?
Лекції та дискусії про культурний міський ландшафт, ІТ-технології у міському просторі та командна робота над генерацією ідей та розробкою прототипів проектів для міського простору Луцька.

Навіщо:
З розвитком інформаційних технологій, місто змінюється та росте. Під час першого арт-хакатону в Луцьку учасники працюватимуть над проектами, які можуть змінити простір нашого міста. 

Для кого:
Громадські активісти, влада, соціально відповідальний бізнес, ІТ-спеціалісти, фахівці-експерти та прості лучани. 
А також: гіки, професіонали та ентузіасти мистецтва, технологій, інженерії, ІТ, урбанізму, архітектури, психології, соціології, щоб у середовищі різних досвідів та вмінь попрацювати над прототипуванням спільних проектів.

Що відбуватиметься? 
Лекції та дискусії про виклики культурного міського ландшафту та командна робота над прототипуванням ідей і перспективних рішень для українських міст.

17 та 18 липня 2015 року. Двір Просвіти
ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ

Інформація для учасників. Окрім прийти як гість на арт-хакатон, у ньому можна взяти активну участь. 

а) Учасник. Якщо у вас є ідеї чи просто ініціативи внести зміни у міський простір - реєструйтеся на участь у хакатоні. З зареєстрованиїх учасників будуть сформовані команди, які працюватимуть над створенням прототипу своєї ідеї та представлять її на конкурсі. 
б) Команда. Якщо у вас є команда однодумців, візьміть участь у хакатоні! За два дні ви зможете послухати експертів, здобути натхнення, та розробити й презентувати проект для міського простору Луцька. Що це може бути? Абсолютно все, що можна змінити на вулицях міста: від смітників та лавок до створення мобільних додатків чи сайтів, пов’язаних з міським простором. 
в) Доповідач. 
Якщо ви втілювали проект та маєте досвід у втіленні ідей для міського простору - запрошуємо стати доповідачем лайвшопу або ж презентувати діючий проект! 

Чому не варто боятися слова хакатон?
Хакатон - це дуже цікава та корисна форма проведення заходів. Теорія + практика - як в наукових роботах. Спочатку учасники хакатону та всі охочі спілкуються з гостями - людьми, які вже мають реалізовані проекти у міському просторі. А під час другої частини - розробляють проекти для свого міста самі! А це величезний challenge, азарт та шалений досвід.

Що таке міський простір? 
Це все, що ми бачимо, чуємо чи торкаємося, коли виходимо на вулицю. Лавочки та бруківка, насадження та зупинки, стріт-арт на стінах та реклама на будівлях, міський транспорт, велопарковки та доріжки тощо. 

Організатори:
Луцький ІТ-кластер
Відділ міжнародного співробітництва ЛМР

У рамках фестивалю Art Territory
За підтримки Луцької міської ради